mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes82

Online : 3
Vaša IP : 3.235.108.188
,

Podporuju nás

Náš Biliardový klub je v plnej podpore obce Kanianka.
Reklamný prúžok
>> Ď A K U J E M E <<


Najbližší program

!!! Vzhľadom na aktuálne opatrenia v súvislosti s COVID-19 sú všetky súťaže zrušené !!! 

Spravodaj víkend 12/2011
Napísal Roman Čertík   
Pondelok, 28 Marec 2011 00:00

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

 

zdravím po dlhej odmlke – pár dní som bol v zahraničí a nemal som čas na biliardové veci – no a takmer celé posledné 2 týždne som preležal doma s virózou, bez prístupu na internet. Takže preto píšem a dávam na stránku údaje až teraz. No a udialo sa toho aj dosť, za ten čas, tak poďme rovno na to Wink 

 

Regionálna liga

V regionálnej lige sa toho odohralo za ten čas dosť, už len dvom hráčom chýba po jednom zápase do prvého kontrolného dátumu – tak to hádam stihnú.

Ešte by som poprosil hráčov, ktorí nemajú zaplatené štartovné, nech tak urobia do prvého kontrolného dátumu

Tabuľky obsahujúce mne všetky známe výsledky sú na príslušných miestach

 

Extraliga

Zápas 4.kola naplánovaný na 12.3. bol odložený a odvtedy sa liga nehrala

 

2. liga

V druhej lige malo naše družstvo voľno

 

Slovenský pohár

V konkurencii 56 hráčov si v Ružomberku dobre viedol náš hráč Tomáš Krovina, ktorý sa dostal až do semifinále, kde prehral s neskorším víťazom Jakubom Koniarom a tak mu do zbierky trofejí pribudol pohár za 3. miesto. Náš druhý zástupca Martin Folk skončil na 9. mieste.

 

Kanianske biliardové hry

Odohralo sa aj tretie kolo Kanianskych biliardových hier, tentoraz v tradičnej hre č.8 – hralo na naše pomery veľmi dobrých 22 hráčov a to ešte pár stálych účastníkov nebolo. Vyhral ako už tradične Peter Leitman, vo finále sa stretol so zlepšujúcim sa Hromádkom mladším z B. Bystrice. Trteie miesto obsadili Špirek a Matlovič.

V snookri si zahralo 8 hráčov, Leitman si po výhre v snookeri pripísal ďalšie double, druhý skončil Martin Urban, tretí boli Jantoška a Babjak z B. Bystrice

Tabuľky po 3. kole nájdete v príslušnej sekcii – pavúky tentoraz nie sú, hádam na budúce Smile

 

Medzinárodne – ME v biliarde, Brandenburg, Nemecko

Po dlhej dobe má zástupcu na ME aj náš klub – Tomáša Krovinu. Ten sa v úvodnej disciplíne, ktorou je na ME tradične hra č.14/1 nepredstavil. V nej hral zo Slovenska iba Jaro Polách, a tentoraz sa mu v nej nedarilo – bol v nej už aj na 9. mieste, ale tentoraz mal na úvod ťažký žreb – Konstantina Stepanova z Ruska, ktorému podľahol 125:34, potom zdolal Ukrajinca Klishara 125:63 no a potom prehral dobre rozbehnutý zápas (viedol 105:63) s Chawkim zo Švédska 108:125

Hru č. 14/1 vyhral Poliak Tomasz Kaplan, ktorý zdolal vo finále nervózneho Petroniho – 125:17. Je to prvá zlatá medaily z ME pre Poľsko v kategórii dospelých – raz sa však tá záplava medailí z juniorských a žiackych kategórií, kde Poľsko pravidlene atakuje post najúspešnejšej krajiny, musela odzrkadliť aj medzi seniormi. Na treťom mieste skončili Petri Makonnen z Fínska a Roman Puchay z Ruska

Medzi ženami nič nové – sériu titulov natiahla Jasmin Ouschan – na minulých ME vyhrala všetky 4 disciplíny, a vyhrala na úvod týchto ME aj 14tku. Vo finále bola so svojou tradičnou rivalkou zo záverečných fáz ME, Nórkou Line Kjorsvik, na treťom mieste skončili Anna Majirina z Ruska a Španielka Silvia Lopez

V hre č.8 sa Poláchovi na rozdiel od 14tky darilo veľmi dobre – po výhrach na Vargom z Maďarska 8:4, Robainom z Francúzska 8:5 a Teutscherom z Holandska 8:6 sa dostal z vyhratej strany do poslednej 32ky. Tam narazil na Nóra Scjetneho, ktorého tiež porazil (8:5) a už tým zopakoval svoj najlepší výsledok z ME – 9. miesto. Pokus o vylepšenie mu žiaľ nevyšiel – po prehre so Španielom Cabellom skončil napokon na 9. mieste, čo je však výborný výsledok. Tomáš Krovina po prehre s Chorvátom Sušičom 1:8, výhre nad Luxemburčanom Baumom 8:3 a prehre s Nemcom Tegem 5:8 na 65. mieste

Osmička ešte nie je dohraná, hra č.9 len začína a desiatka ani nezačala – ak bude čas, povenujem sa im v ďalšom spravodaji. Kto chce sledovať priebežne – www.epconline.eu, je tam aj stream z 20 stolov, ale treba sa zaregistrovať a niečo aj zapltiť

 

Medzinárodne – China open v Snookeri

Kto má chuť na snooker a má čas najmä doobeda, má možnosť na Eurosporte sledovať predposledný turnaj sezóny – China Open. K výsledkom sa tiež hádam dostanem na budúci týždeň

 

Ďalší program  – 9.4.  opäť ligové súťaže – v extralige naši hrajú opäť vonku – proti Bastii Štúrovo. V 2.lige má naše družstvo za súpera druhé družstvo z Banskej Bystrice - Fun Ohnivko BANSKÁ BYSTRICA

Posledná úprava Utorok, 03 Január 2012 14:43
 

Priestory pre klub poskytuje

Reklamný prúžok