mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes72

Online : 2
Vaša IP : 3.235.108.188
,

Podporuju nás

Náš Biliardový klub je v plnej podpore obce Kanianka.
Reklamný prúžok
>> Ď A K U J E M E <<


Najbližší program

!!! Vzhľadom na aktuálne opatrenia v súvislosti s COVID-19 sú všetky súťaže zrušené !!! 

spravodaj víkend 09/2011 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Roman Čertík   
Pondelok, 07 Marec 2011 00:00

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

 

cez víkend sa odohralo ďalšie kolo ligových súťaží, niečo málo aj v regionálnej lige a na medzinárodnej úrovni to bol veľký turnaj v Spojených štátoch.

 

Regionálna liga

V regionálnej lige sa toho odohralo za posledný týždeň dosť málo, už hoci len menšia časť hráčov nespĺňa podmienky pre prvý kontrolný dátum – pozor, čas sa kráti – takže si dajte na to pozor, nech prvý kontrolný dátum prebehne hladko Wink

Ešte by som poprosil hráčov, ktorí nemajú zaplatené štartovné, nech tak urobia do prvého kontrolného dátumu

Tabuľky obsahujúce mne všetky známe výsledky sú na príslušných miestach

 

Extraliga

Hráči nášho A-čka vycestovali na horúcu pôdu do Komárna, k desať násobnému Majstrovi 1. BC Komárno, inak družstvu, ktoré doma neprehralo od roku 2003. Bol to priamy zápas o prvé miesto v tabuľke, a zápas, ktorý mal napovedať, aké sú možnosti nášho novo poskladaného družstva. Zápas bol podľa predpokladov vyrovnaný a skončil sa najtesnejšie 5:4 – pre domácich. Rozhodujúcou mierou sa o výhru pričinila slovenská jednotka Polách, ktorý vyhral všetky 3 zápasy, 2 body pridal 30 násobný Majster Slovenska Petrovics, za našich 2 body Leitman a po jednom Folk a Krovina. 1.BC Komárno tak zostáva na čele tabuľky, naši v závese za ním. Prehra určite nepoteší, ale vidno, že naše družstvo má svoju silu a má reálnu šancu bojovať o medaily. Budeme im v tom aj napriek prehre držať palce.

 

2. liga

V druhej lige som si po 14 rokoch zahral aj ja (naposledy 1997). A hoci mne osobne sa darilo (vyhral som všetky 3 zápasy), nakoniec sme aj my prehrali 4:5, keď z trojice Mokrý, Urban a Hlinka vyhral Mokrý jeden zo svojich zápasov, ostatní nebodovali. Treba však povedať, že hráči z Bystrice nie sú na čele druhej ligy nadarmo – hrali naozaj pekne, aspoň podľa môjho názoru. A navyše boli aj pekne oblečení Smile, na rozdiel od nás Frown

Takže naďalej platí, že 1.BC Ohnivko B. Bystrica je na čele bez prehry, a my na konci bez víťazstva...

 

Medzinárodne – 10 ball masters

Organizátor US Open sa rozhodol po veľkom úspechu posledných US Open (prvý krát kompletný pavúk 256 hráčov), že urobí podobný turnaj aj v 10-tke. Žiaľ, na turnaji sa objavilo len 57 hráčov a tak najlepších 8 si musí na svoje výhry/peniaze počkať. Inak na turnaji boli aj veľké mená – Archer, Strickland, Morris, Pagulayan, Souquet, Immonen, Williams, van Boening, Owen atď. Určite je v tomto štartovom poli povšimnutia hodné, že vo finále boli nakoniec dvaja Európania – Immonen a Souquet. Finále vyhral Immonen 10:4 a len potvrdil, že na tomto mieste sa mu v sposledných rokoch výnimočne darí – US OPEN champion 2008, US OPEN Champion 2009, 3.miesto na US OPEN 2010 – a teraz opäť výhra

 

Ďalší program  – 12.3.  opäť ligové súťaže – v extralige naši hrajú opäť vonku – Lavos Sharks Bratislava bude ich súperom. V 2.lige má naše družstvo voľno. O týždeň neskôr, 19.3. bude 3.kolo Slovenského pohára v Ružomberku

Posledná úprava Utorok, 03 Január 2012 14:46
 

Priestory pre klub poskytuje

Reklamný prúžok