mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes33

Online : 4
Vaša IP : 44.200.86.95
,

Podporuju nás

Náš Biliardový klub je v plnej podpore obce Kanianka.
Reklamný prúžok
>> Ď A K U J E M E <<


Najbližší program

25.5. Ligové súťaže - 1. liga aj REBILD

1.6. Slovenský pohár, 6.kolo, Ružomberok

 

Letný Turnaj Dvojíc – POINT Trenčín hra č.9
Spravodaj víkend 23/2020
Napísal Roman Čertík   
Pondelok, 08 Jún 2020 00:00

pridané 10.8.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

u nás bol cez víkend viac-menej kľud, takže sa povenujem MS v snookri - tam sa odohrali prvé 2 kolá a máme teda známych štvrťfinalistov. Zatiaľ čo v spodnej časti pavúka sa napriek vyrovnaným zápasom neudialo nič prevratné a 4 hráči v nej sú všetko bývalý majstri sveta, v hornej je jasné, že jeden semifinalista bude kvalifikant - jednou zo štvrťfinálových dvojíc je McGill - Maflin. Najmä McGill sa postup s ďalším kvalifikantom Clarkom nadrel, a jeho postup je malý zázrak - prehrával 2:8, a za stavu 11:12 clarkovi po nábehu 55 stačili pridať už len ružovú, ktorú mal na priamo a jednu červenú, ružovú však nedal a potom ani čiernu, na ktorej sa celý 24. frame rozhodoval. Dokonca aj v rozhodujúcej hre mal šancu - nevyužil ani tú a napokon zápas prehral. Zle rozbehnutý zápas otočil Trump (z 2:5 na 9:5 a napokon 13:11 s Yan Bingtaom), a stretne sa s Kyrenom Wilsonom, ktorý nedovolil pripraviť ďalšie prekvapenie Martinovi Gouldovi a porazil ho 13:9.

V tej spodnej Mark Williams zdolal Stuarta Binghmama po vyrovnanom zápase 13:11, ešte viac framov potreboval na výhru Mark Selby s Nopponom Saenghamom. Myslel som si, že nehral dobre, ale napriek 11 breakom nad 50 sa Noppona nie a nie zbaviť - niet sa čo čudovať, ten ich zahral 9. Zlomil ho až century break v rozhodujúcom frame. Dlho sa držal aj Barry Hawkins, ktorému sa tradične v Crucible darí - ale poslednú session prehral s Robertsonom 1:5 a celkovo teda 9:13. Postúpil aj Ronnie O'Sullivan, aj keď som ho v poslednej session videl nedať 3 ľahké čierne gule. A Ding - ja nie som nejaký extra snookrový hráč, ale 3x som si povedal - to čo ide robiť ten Ding, to snáď nemyslí vážne. A aj tak bolo - všetky tie 3 riskantné údery mu nevyšli a stáli ho 3 framy. A nebol by to Ronnie aby zase niečo nezahlásil - po zápase sa vyjadril, že mladí hráči sú veľmi slabí, a že na to aby vypadol z prvej 50 rebríčka by snáď musel prísť o ruku...

Takže dnes zajtra štvrťfinále (hrá sa na 3 session, teda do 13), streda-piatok semifinále (hrá sa do 17) a sobota-nedeľa finále.

Sledovať môžete TU alebo na Eurosporte

Ďalší program:

v piatok 14.8. sa uskutoční EEBC junior cup a od soboty 15.8. do nedele 16.8. aj Best of East - a to všetko v Galaxii v Bratislave. O týždeň neskôr, v sobotu 22.8. bude Letný turnaj dvojíc hra č.9 – v POINTe Trenčín

 

pridané 7.8.

Ahojte,

krátka situačná správe pre víkendom, keďže MS v snookri sú v plnom prúde, a dejú sa tam kadejaké zaujímavé veci. Napr. spomínaný zápas medzi Ronnie O'Sullivanom s Thepchaiya Un-Nooh-om bol napokon ďaleko najrýchlejší zápas prvého kola na MS, len 108 minút, doterajší rekord bol vyše 150 a držal ho Shaun Murphy z minulého roka (pri výhre 10:0). A keď sme už pri Murphym, práve ten bol účastníkom jedného z najväčších prekvapení prvého kola, keď šokujúco prehral s Thajčanom Nopponom Saenghamom 4:10. Ďalším veľkým prekvapením bola prehra 3:10 Stephena Maguira s na prvý pohľad nenápadným Martinom Gouldom, ktorý v prvej session zahral hneď štyri century breaky a napokon vyhral hladko 10:3. No a posledné nemalé prekvapenie sa zrodilo v zápase Marka Allena s Jamie Clarkom, ktorý bol na začiatku kvalikácie na MS vo veľmi zlej situácii - ak by sa na MS nekvalifikoval, tak by vypadol z profi okruhu na minimálne rok. On sa však nielen kvalifikoval, ale potom bác, v prvom kole vyradil jedného z favoritov na titul v pomere 10:8.

V druhom kole sú zatiaľ odohrané 2 zápasy: Maflinovi nestačilo prekvapenie v 1. kole, tak v druhom pripravil ešte väčšie - vyradil Johna Higginsa v pomere 13:11, keď otočil z 10:11. Higginsovi nestačil ani prvý maximálny nábeh na MS po 8 rokoch (naposledy Hendry v roku 2012) - inak hodný 55000 libier, teda ak niekto tento výkon nezopakuje. Môžete si ho pozrieť TU, v jednej chvíli to vyzeralo dosť biedne, ale tá červená do stredu, tak to už áno... V druhom už dokončenom zápase Mark Williams zdolal Stuarta Binghama 13:11. V tých rozohratých Mark Selby zatiaľ po 2 session s Nopponom Saenghamom remizuje 8:8, a Judd Trump zatiaľ otočil po prvej session zle sa vyvíjajúci zápas s Yan Bingtaom z 3:5 na 9:7 (hoci bolo aj 9:5). Takže oba zápasy sľubujú zaujímavú koncovku. A ďalšie samozrejme začínajú, pričom Ronnie s Dingom môže byť ťahák 2. kola

Kto má chuť a čas, všetko beží za kamerového dohľadu Eurosportu :-)

Pekný víkend všetkým priaznivcom biliardu a snookru

pridané 3.8.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

bez zmeny je to, stále je leto (také typické stredoeurópske, premenlivé - aj sme si odvykli za posledné roky, že?), takže letmo.

Cez víkend sa hralo 3. kolo POINT 9. ball Open v Trenčíne, kto ešte nevie, aké boli výsledky, nech sa pozrie TU. Vyhral Marcel Konárik po výhre 6:5 nad Danom Langom, na 3. mieste skončili Roman Dugovič a Michal Hajdúch.

A v plnom prúde sú Majstrovstvá sveta v snookri - v zatiaľ ukončených zápasoch sa v drvivej väčšine tešili favoriti, niektorí hladko (Ronnie O'Sullivan hral v parádnej forme, 10:1 s Thepchaiya Un-Nooh-om, priemerný čas na úder 14 sekúnd...), niektorí natesno (Ding-King 10:9), s niektorými to vyzeralo kadejako zo začiatku, ale potom otočili (Williams - McManus z 3:5 na 10:5). Jediný nasadený, ktorý zatiaľ prehral je Gilbert, ktorý prehral s Maflinom 8:10. Všetko podstatné nájdete TU a uvidíte aj na Eurosporte.

Ďalší program:

až o 2 týždne neskôr: v piatok 14.8. sa uskutoční EEBC junior cup a od soboty 15.8. do nedele 16.8. aj Best of East - a to všetko v Galaxii v Bratislave

 

 

pridané 27.7.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

leto stále trvá, takže opäť len letmo :-)

V Ružomberku sa hral za účasti 19 hráčov STAROPRAMEN CUP 2020 v hre č.9, turnaj vyhral Michal Hajdúch po finálovej výhre 6:4 nad Jozefom Lisíkom. Na 3. mieste skončili Milan Mrva (v semifinále s J. Lisíkom 4:6) a Ľubo Lehotský (v semifinále 0:6 s Hajdúchom). Kompletné výsledky nájdete TU

V plnom prúde je kvalifikácia na MS v snookri, ktoré začínajú už tento piatok, aj za účasti (obmedzeného počtu) divákov. Dnes a zajtra (pondelok 27.7. a utorok 28.7.) je na programe posledné kolo kvalifikácie, tzv. judgement day, v ktorom sa 32 hráčov stretáva v boji o 16 miest. Ani do týchto zápasov sa však nedostalo niekoľko favoritov, ktorí boli nasadení priamo do 3. kolo kvalifikácie: Joe Perry prehral s Jamie Clarkom 4:6, minuloročný semifinalista Gary Wilson prehral 3:6 s Alexandrom Ursenbacherom (ten sa v zápase blysol aj nábehom 141), Ali Carter prehral s Louisom Heathcotom 3:6 - ten zápas som chvíľu pozeral, Heathcote hral veľmi odvážne a dával ťažké dlhé gule. Zápasy rozhodujúceho kola kvalifikácie sa už hrajú na 2 session do 10, a ako aj všetky predchádzajúce kolá kvalifikácie, môžete ich sledovať na Eurosporte a vo forme výsledkov či online skóre aj TU.

Ďalší program:

V sobotu 1.8. je na programe 3. kolo POINT 9-ball OPEN, kde inde ako v Trenčíne (POINT). A potom až o 2 týždne neskôr: v piatok 14.8. sa uskutoční EEBC junior cup a od soboty 15.8. do nedele 16.8. aj Best of East - a to všetko v Galaxii v Bratislave

A už vyššie spomenuté Majstrovstvá sveta v snookri, od piatku 31.7. sa môžeme tešiť na vrchol sezóny - celých 17 dní máme čo pozerať a komu fandiť :-)

Ozaj, komu fandíte vy?


pridané 20.7.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

tentoraz len tak letmo - však je leto :-)

V sobotu sa hral POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN, 2.KOLO - a to vyhral Marcel Konárik po finálovej výhre na Danielom Langom 6:4. Na 3. mieste skončili Michal Hajdúch a Roman Dugovič, opäť bola slušná účasť 22 hráčov a hráčok. Kompletné výsledky nájdete TU

Ďalší program:

V sobotu 25.6. si opäť môžete vybrať z dvoch regionálnych turnajov - v Ružomberku bude Staropramen cup v hre č.9., v LAVOSe 5. kolo turnaja, tentoraz hra č.10. O týždeň neskôr, v sobotu 1.8. je na programe 3. kolo POINT 9-ball OPEN, kde inde ako v Trenčíne (POINT) :-)

A pomaličky začnite sledovať Majstrovstvá sveta v snookri, už zajtra začína náročná kvalifikácia - a od piatku 31.7. sa môžeme tešiť na vrchol sezóny - podľa posledných správ aj s divákmi.

 

pridané 6.7.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

v sobotu sa hral POINT PROBILIARD 9-BALL OPEN, 1.KOLO a v nedeľu sme my hrali zápas 4. kola 1. ligy v Žiline.

Popravde, vôbec sa mi nechce písať, lebo v Žiline sa nám absolútne nedarilo, už po deviatkach bolo 0:4 a kanára sme odvrátili až v dvojicou v hre č.10 v podaní Filipa Foltána so Samom Beláčkom, ktorí porazili dvojicu, ktorí porazili Mareka Hraboša s Palom Šamajom 7:2. Ešte predtým sme v osmičke prehrali Filip s Palom 4:7, sa so Samom rovnako proti Vojtovi Štofkovi s Marekom, hoci šancí na lepší výsledok sme mali viac ako dosť. Do tretice som aj ja prehral s Marekom 4:7, a rovnakom to mohlo vyzerať úplne inak, keby som nerobil aspoň tie najelementárnejšie chyby. Prehrali aj Vlado Pastucha s Filipom proti Palovi s Vojtom, a napokon ja Vlado s Vojtom. Takže pokračujeme ďalej v prehrách a záchrana je skôr už len teoretická...

Turnaj v Trenčíne bol slušne obsadený, a z obsadenia vzniklo celkom logické finále, v ktorom Tomáš Krovina aj druhý krát zdolal Michala Hajdúcha, keď aj druhý krát otočil z 1:4 - najprv na 5:4 a teraz na 6:4. ani ostatní semifinalisti neboli prekvapiví - Tomáš porazil Richarda Husáka 6:4 a Michal rovnako tak Daniela Langa.

Kompletné výsledky nájdete TU

Ďalší program:

V sobotu 11.7. je v POINTe volebné zhromaždenie SBiZ, od 14:00. O týždeň neskôr, v sobotu 18.7. je opäť v POINTe 2. kolo POINT 9-ball OPEN.

 

pridané 29.6.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

cez víkend bola Extraliga, a keďže som hral, napíšem trošku viac, a cez týždeň sa dohral Coral Tour Championship 2020 v snookri.

Extraliga, 3. a 4. kolo, Trenčín

Chalani z extraligového družstva ma zavolali na výpomoc, keďže Roman Dugovič nemohol, a ja som sa zrazu opäť ocitol v extraligovom svete - popravde, dosť ľudí som nepoznal a niektorých nespoznal :-)

Na privítanie hneď adept na titul, 1.BC GALAXIA KAMI PROFIT Bratislava - už len podľa najdlhšieho názvu si ten titul asi zaslúžia :-) V osmičke som nastúpil po boku Michala Kubána proti dvojici Jakub Koniar-Adam Janík. Zo začiatku sa nám celkom nečakane podarilo nejako vyhrať prvé 3 hry (highlightom bola Michalova čierna najprv bielou od mantinelu), lenže nevyužili sme primitívnu dohrávku na 4:0 a prišiel trest - Jakub s Adamom dohrali, plus čistá, plus nám nespadlo z rozstrelu - a o chvíľu bolo 3:3. V ďalších hrách sme však nečakane vždy dostali aj druhú šancu, ktorú sme využili a pre mňa nečakane napokon vyhrali 7:3. Keďže aj Tomáš Krovina na vedľajšom stole upsel v pomere 7:2 proti Samovi Gulišovi, po osmičkách sme viedli 2:0. Aj v deviatkach to vyzeralo zo začiatku dobre, najmä u mňa, už tradične som mal proti Adamovi šťastie (nedáš-zašiješ...) a viedol som 3:1 aj 5:3. Za tohto stavu som zase nedal trojku a zašil - a v tom momente si šťastena presadla na Adama a vynahradila mu v ďalších 4 hrách snáď všetko za všetky moje doterajšie zápasy s ním: z tej zašitej trojky dal kombináciu 3-9, v ďalšej hre som zapísal zašitú štvorku - tá sa však postavila k devine na jasný karambol (jasné, že deviatka padla), v ďalšej hre som nemal ako hrať päťku, tak som nechal extra ťažkú (cez celý stôl, mizerný uhol) - Adam dal a dohral, a kým som sa z toho spamätával dal eso... Na vedľajšom stole Michal prehral s Jakubom 4:7 a tak bolo po devinách 2:2. V desiatkach sme s Tomášom proti Jakubovi so Samom hrali zle, najmä teda ja a prehrali sme hladko 1:7, a keďže aj Michal prehral s Jakubom, napokon po sľubnom začiatku prehra 2:4.

Druhý zápas sme hrali proti Aréne Ružomberok. V osmičke som hral tentoraz dvojicu s Tomášom, proti Radovi Sekanovi s Danom Langom, a pokračovali sme vo výkone z desiny z predchádzajúceho zápasu, kopili sme chyby, Rado s Danom ich využívali a viedli už 5:2. Tomáš zobral time, ja som rozmýšľal, ako je možné hrať takto mizerne - a niečo sa muselo stať, lebo po time oute sme dali 3 čisté plus chalanom 2x nespadlo z rozstrelu a tie stoly sme tiež dohrali - a po perfektných 5 hrách sme otočili na 7:5. Michal však prehral s Michalom Priesolom 4:7 a tak bolo 1:1. Devinu som hral opäť singel a opäť prehral - proti dobre hrajúcemu Danovi by som musel hrať tip-top, a nie kaziť primitívne gule na otvorených stoloch, ako sa to stalo minimálne v dvoch či troch hrách... Prehral som 3:7, horšie je že aj Tomáš s Michalom prehrali proti dvojici Michal Priesol-Tomáš Legerský 1:7. Takže po deviatkach 1:3 a potrebovali sme vyhrať obe desiatky. Žial, my s Michalom sme zápas proti Danovi s Michalom vôbec nezvládli a navyše oni hrali naozaj super, prehrali sme 1:7 a tak Tomášova výhra nad Radom v pomere 7:5 už len prikrášlila našu prehru na 2:4.

Nuž, chalani ma volali na výpomoc, ale veľmi som teda nepomohol - po týchto 2 prehrách ešte budú mať čo robiť, aby sa zachránili... Inak som si nejaké prekvapenia nevšimol, zaujala ma prehra domácich s Topoľčanmi po predĺžení, ako aj prehra Martina s Komárnom 2:4 - pričom obe osmičky skončili 7:6 pre Komárno. Domáci napokon zachránili zle sa vyvýjajúci deň, keď otočili s Alpiou Martin z 0:2 na 4:2, keď dvojice v desiatke vyhrali 7:6...

Coral Tour Championship 2020, Milton Keynes, UK

Turnaj napokon vyhral náhradník - Stephen Maguire sa na turnaj dostal len preto, že Ding Junhui sa odhlásil - Maguire zdolal svetovú dvojku Robertsona, v semifinále jednotku Trumpa a napokon aj Allena vo finále a pozbieral všetky prémie z Coral Tour - za víťazstvo na turnaji 150000 libier, plus najvyšší break 10000 a 100000 bonus za celkové poradie, kde o kúsok predbehol Trumpa. Nečudo, že po najväčšej výplate vo svojej profikariére bol spokojný - ako náhradník - no kto by nebol :-)

Kompletné výsledky nájdete TU

Ďalší program:

V sobotu 4.7. je v POINTe 1. kolo POINT 9-ball OPEN. O týždeň neskôr, v sobotu 11.7. je opäť v POINTe volebné zhromaždenie SBiZ, od 15:00.

 

pridané 22.6.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

cez víkend boli až dva turnaje (Senica, Topoľčany), my sme sa však rozhodli využiť termín na ligový zápas, po dohode s 1.BC BILLIARD CLUB 8 Banská Bystrica. Vo svete sa začal hrať Coral Tour Championship 2020 v snookri.

1. liga, 3. kolo

V CLUB 8 som bol prvý krát - a veľmi dobrý dojem som mal, pekná útulná hernička a domáci nás privítali, ako keby sme išli hrať priateľský zápas :-)

V hre č.8 som hral proti Peťovi Babjakovi. Začal som dobre, ani nebolo vidno, že som to celé tie 3 mesiace ani v ruke nedržal, a rýchlo som viedol 5:2. Potom si Peťo zobral time, ja som mal čas až priveľa o biliarde rozmýšľať a spomenul som si aj na to, ako gule nedávať a ako viem kaziť aj také, čo sa nedá... Hneď za stavu 5:2 som mal príležitosť, keď Peťovi zostala jedna farebná - nedal som však ľahkú druhú guľu... V ďalšej hre ďalšia zbytočná chyba, ale Peťo mi napokon hru daroval... V ďalšej zase ja jemu a už som hral tak zle, že by som nedohral hádam nič... Peťo však nedal čiernu, ani raz, ani druhý raz, ja nie a nie dohrať, až napokon Peťo zaparkoval čiernu do jamky, ja som zase nedal, ale zašil a Peťo musel hrať od 2 mantinelov. A presne to zahral, ale až príliš, s čiernou spadla aj biela a tak som utrpel výhru 7:4. Na vedľajšom stole statočne bojovali Filip Foltán s Vladom Pastuchom proti Vladovi Štubňovi s Peťom Gibalom, napokon však prehrali 4:7.

V hre č.9 sme s Filipom nastúpili proti dvojici Petrov a opäť sme dobre začali a viedli 3:2. Potom však prišiel zásek, stačila jedna chyba v hre (väčšinou z mojej strany) a Peťovia rýchlo dohrali. A rýchlo sme dohrali teda aj my, po prehre 3:7. V zápase Vladov sa opäť ten náš držal, ale napokon prehral 4:7.

V hre č.10 sme potrebovali vyhrať oba zápasy, ak sme to chceli vytiahnuť aspoň na remízu, a chvíľu to vyzeralo nádejne. Filip viedol s Peťom Gibalom 5:3, a my s Vladom sme viedli proti Peťovi Babjakovi s Vladom Štubňom po 3 dobrých koncovkách 5:2, ale potom sa to u Filipa zvrtlo a prehral 5:7. My sme napokon s Vladom zápas vyhrali - resp. sme dostali výhru do daru... Viedli sme síce aj 6:4, ale zápas nie a nie ukončiť, až ho napokon pre nás ukončili domáci, keď za stavu 6:6 nedali 10-inu a ta zostala rovno pred jamkou...

Takže v skratke, nebolo to zlé, BB je ťažký súper, ale u nás tretí zápas a tretia prehra - náš strmý pád súťažami SBiZ pokračuje :-(

Coral Tour Championship 2020, Milton Keynes, UK

Turnaj pre 8 najlepších hráčov z Coral Series, kde víťaz berie 150000 libier, a ten, čo vyhrá na týchto turnajoch najviac peňazí, dostane ešte 100000 libier bonus. Pozeral som, že prečo turnaj s 8 hráčmi trvá 7 dní - nuž lebo každý deň je len jeden zápas. V tom prvom vyhral Judd Trump nad Johnom Higginsom 9:4, vyhral tak už piate vzájomné stretnutie v rade (ale celkovo stále prehráva 12:13). Trump sa výhrou zároveň stal prvým hráčom, ktorý skončí s prize money viac ako milión v sezóne a práve on má aj najväčšiu šancu na spomínaný 100000 bonus.

V druhom zápase mimoriadnej kvality porazil Stephen Maguire Neila Robertsona 9:5, pričom Robertsonovi nepomohlo ani 6 breakov nad 50 - Maguire ich totiž zahral 9, pričom z toho bolo až 6 century breakov, z toho 4 po sebe od stavu 5:4 pre Robertsona, pričom Robertson počas nich uhral iba 4 body...

V ďalších zápasoch 1. kola sa stretnú Mark Selby s Yan Bingtaom a Shaun Murphy s Markom Allenom, turnaj vyvrcholí v piatok 26/6

Kompletné výsledky nájdete TU

Ďalší program:

V sobotu 27.6. je na programe 3. a 4. kolo Extraligy v Trenčíne (POINT). O týždeň neskôr, v sobotu 4.7. je opäť v POINTe 1. kolo POINT 9-ball OPEN.

 

pridané 15.6.

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

u nás sa tento víkend nič nehralo, tak sa aspoň pozrieme ako dopadla snookrová Matchroom.live Championships league a čo nového je v biliardovom kalendári.

Snooker – Matchroom.live Championships league

Turnaj vyvrcholil vo štvrtok finálovou skupinou, do ktorej sa dostali Bingha, Day, Woollaston a Brecel. Skupina sa napokon zamotala tak, že o víťazovi rozhodoval až úplne posledný možný frame turnaja - Woollaston viedol nad Brecelom 2:1, Woollaston potreboval na výhru v turnaji zápas vyhrať, Brecelovi stačila remíza. Woollaston skúsil na začiatku framu ťažkú červenú, ktorú vyklepalo v jamke a zostala tam pre Brecela, ten ju dal a napokon z toho zahral century break, ktorým teda uhral remízu a vyhral turnaj. Pripísal si za odmenu 30000 libier a je to jeho druhý víťazný bodovaný turnaj na profi okruhu.

Kompletné výsledky nájdete TU

Ďalší program:

V sobotu 20.6. si môžete vybrať z dvoch regionálnych turnajov - 3. kolo BarOko 9-ball Open v klube BarOko Senica a KARPAT OPEN v Pool Star Topoľčany. O týždeň neskôr, v sobotu 27.6. je na programe 3. a 4. kolo Extraligy v Trenčíne (POINT)

 

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

tak to bola teda prestávka, čo poviete? Oveľa dlhšia ako letná, a to nás letná asi ešte len čaká... A ako to po dlhšej prestávke tradične býva, prvý turnaj po nej je vždy výborne obsadený a bolo to tak aj teraz - 35 dvojíc je výborná účasť. No a rozbehol sa aj profesionálny snooker, tak sa trošku pozrieme aj tam.

 

Challenge tour 07, "EXTRA" dvojice, Trenčín

Nebol som, takže len v skratke - a v skratke sa dá povedať, že nič nové, keďže vo finále boli so svojimi spoluhráčmi Jaro Polách (so Zsoltom Domjánom) a Jakub Koniar (so Samuelom Gulišom), z výhry 5:1 sa tešili Jaro so Zsoltom. Na 3. mieste skončili dvojice Dugovič/Brázdil a Koles/Hajdúch. Medailistom blahoželám.

Kompletné výsledky nájdete TU

 

Snooker – Matchroom.live Championships league

Zaujímavý turnaj, aj s novinkami kvôli bezpečnosti v súvislosti s COVID-19 (žiadni diváci, pomôcky ako hrable nie sú pod stolom, ale v rohu miestnosti a hráči si ich musia brať sami, aj vrátiť, na čo mnohí zo zvyku zabúdajú, testy na COVID, ...), aj so zaujímavým formátom - hrajú sa 4-členné skupiny každý s každým (je ich 16), hrá sa max 4 framy, takže môže byť aj remíza, alebo 3:0 či 3:1 - a ďalej postupuje len víťaz. Zatiaľ postúpili: Chandler (zo skupiny kde boli aj King či Perry), O’Sullivan (z ľahkej skupiny bez jediného prehratého framu - inak s novým imagom vyzerá tak o 10 rokov staršie...), Bingham (len veľmi tesne pre Waldenom, nakoľko mal až 2 remízy), Wenbo (so Selbym 3:0), Ford, Woollaston, Brecel (tiež s 2 remízami, aj s Lisowskim), Joyce, Gary Wilson, Trump, Gilbert, Day (vyradil Kyrena Wilsona), Hawkins a Carty (zo skupiny s Robertsonom a Dohertym, keď o postupe rozhodol až posledný frame posledného zápasu práve s Dohertym).

Dnes sa hrajú posledné 2 skupiny, a potom v rovnakom formáte až do konca turnaja, finálová skupina je na programe vo štvrtok 11.6. a všetko môžete sledovať na Eurosporte

Kompletné výsledky nájdete TU

Ďalší program:

Na ďalšie turnaje si zatiaľ musíme počkať, program po reštarte po epidémii COVID-19 sa stále ešte len pripravuje

Posledná úprava Pondelok, 10 August 2020 10:25
 

Priestory pre klub poskytuje

Reklamný prúžok