mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes16

Online : 1
Vaša IP : 34.204.187.106
,

Podporuju nás

Náš Biliardový klub je v plnej podpore obce Kanianka.
Reklamný prúžok
>> Ď A K U J E M E <<


Najbližší program

18.7. BarOko Open 9ball open series, 3. kolo, Senica

18.7. 2. kolo POINT 9-ball OPEN, POINT Trenčín

!!! BK KANIANKA je príjemcom 2% z daní - vopred ďakujeme za podporu !!!


 

Spravodaj víkend 06/2016
Napísal Roman Čertík   
Nedeľa, 14 Február 2016 00:00

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

 

cez víkend bol Slovenský pohár. A v predohrávke hrala aj naša rezerva, konkrétne 2. kolo 2. ligy.

Slovenský pohár, 2. kolo, Ružomberok, 38 hráčov

Medzi účastníkmi nechýbal hádam nikto zo slovenskej špičky a tak to bol zaujímavý turnaj. Nechýbali ani naši hráči, Michal Kubán a Tomáš Krovina – nechýbali a ani sa nestratili :-).

Michal najprv porazil Tarinu 7:2, alebo potom prehral s jeho spoluhráčom z 1. BC KAMI Profit Bratislava Dugovičom 4:7. Na prehratej strane potom porazil Gerega z Prešova 6:3, ale vzápätí prehral s Folkom 3:6 a skončil na 13.-16. mieste. Tomášovi sa darilo viac -  najprv porazil Gerega a aj juniora Langa zhodne 7:5, potom však prehral s tohtoročnou posilou extraligové Prešova Štofkom 6:7. Na prehratej strane však vyhral s Folkom 6:2, postúpil do štvrťfinále a tam žreb mu prisúdil opäť Štofka. Aj tentoraz odohrali maximálny počet hier, ale šťastnejsší bol pre zmenu Tomáš – a po výhre 7:6 mal istú „bedňu“. V ostatných štvrťfinále Polách zdolal Borového 7:1, Mrva podľahol Kováčovi 5:7 a Pindiak Kolesovi 6:7. V semifinále si poradil Koles aj s Krovinom pomerom 7:2, Polách zdolal Kováča 7:5 – rovnakým výsledkom skončilo aj finále medzi Poláchom a Kolesom, tentoraz vyhral Jaro. Všetkým medailistom blahoželám.

2. liga, 2. kolo

Naša rezerva privítala doma vo svojom prvom tohto sezónnom zápase družstvo Colorado Denver Bratislava. Naše družstvo nenastúpilo v najsilnejšej zostave, keď chorého Drexlera nahradil debutant v ligových súťažiach Vlado Pastucha, a nehral ani Leo Švec. Napriek tomu sa rezerve podarilo to, čo som už dlho hovoril, že raz musí prísť – vyhrali! Poďme ale po poriadku. V hre č.8 Filip Foltán vyhral hladko 7:0 so Šiškom, Igor Foltán prehral s Lísalom 7:3, lenže Pastucha vyhral hneď svoj premiérový ligový duel, keď porazil Preisingera 7:1. V hre č.9 to mohlo skončiť veru hocijako, Pastucha prehral s Lísalom 3:9, a zvyšné 2 zápasy skončili 9:8 – našťastie oba v náš prospech, keď Filip porazil Presingera a Igor Kulacsa. A ako mohlo byť 2:4, tak bolo 4:2 pre naše družstvo, a z takéhoto stavu sa už víťazstvo uhrať dá. A aj sa to podarilo – opať bodovali obaja Foltánovci – Filip zdolal Lísala 8:2 a Igor Preisingera  8:4 a na výhre družstva už nič nezmenila ani prehra Pastuchu s Kulacsom v pomere 2:8 – tá už len skorigovala stav na konečných 6:3. Takže chlapcom nezostáva nič iné, ako poblahoželať a držať palce aj v ďalších zápasoch, len tak ďalej.

 

Ďalší program:

V sobotu 20.2. je na programe 2. kolo ligových súťaží, ale obe naše družstvá už majú svoje zápasy predohrané. O týždeň neskôr, v nedeľu 28.2. sú na programe Kanianske biliardové hry, hráme hru č.10 a snooker.

 

 

 

Posledná úprava Nedeľa, 14 Február 2016 12:50
 

Priestory pre klub poskytuje

Reklamný prúžok