mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes52

Online : 3
Vaša IP : 3.231.228.109
,

Podporuju nás

Náš Biliardový klub je v plnej podpore obce Kanianka.
Reklamný prúžok
>> Ď A K U J E M E <<


Najbližší program

26.10. Slovenský pohár, 7. kolo, hra č.9, Trenčín

9.11. MSr dvojíc Seniorov, hra č.9, Ružomberok
 

Spravodaj víkend 12/2013
Napísal Roman Čertík   
Pondelok, 25 Marec 2013 00:00

Náš klub je tento rok registrovaný ako príjemca 2% z dane. Ak by chcel náš klub týmto spôsobom podporiť, budeme radi.

Vyplnené tlačivo pre darovanie 2% (zamestnanci) nájdete na http://rozhodni.sk/institution/biliardovy-klub-kanianka/ 

Za každý príspevok vopred veľmi pekne ďakujeme.

 

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

 

tento týždeň je toho pomenej, čo mi aj vyhovuje, lebo nemám času

 

Dohrávka 2. ligy

Chalani z našej druholigovej rezervy odohrali odložený zápas 2. kola v Dolnom Kubíne. Aj do tretice prehrali rovnakým výsledkom 2:7, ale predsa len nejaká zmena – 2 body neurobil ako doteraz najstarší a najskúsenejší z trojice Leo Švec, ktorý tentoraz vyhral 1 zápas, ale už zabodoval aj jeden z mladých hráčov – konkrétne Filip Drexler. Aj druhý Filip mal k výhre blízko, ale tentoraz to ešte nevyšlo, možno na budúce. V každom prípade to však vyzerá, že sme na dobrej ceste :-)

 

 

Best of East, Poľsko, takmer 80 hráčov

Zo Slovenska nebol nikto, okrem domácich boli zastúpení ešte Ukrajina, Rumunsko a Česko a oprava - aj Slovesnko bolo zastúpené, ako som bol upozornený. Ja som sa držal informácií na stránke PZBIL "W zawodach wzięło udział blisko 80 zawodników z Polski, Czech, Rumunii i Ukrainy" - kde Slovensko nebolo uvedené - a keďže nikto nebol v 32ke, ktorú som si pozeral, tak som na to, že nás neuviedli, neprišiel. Pre poriadok: z našich 33. Gereg, 50. Mrva a Šlotýs, 65. Štofko

V 32ke bola drvivá väčšina Poliakov, v 16tke už len jediný nie domáci – Čech Hajdovský. Od štvrťfinále už len domáci – nakoniec vyhral Szewzcyk, ktorý zdolal M.Kudlika 6:4. Mňa osobne zaujal na 3.mieste Lichodziejewski, ktorého si pamätám spred pekných pár rokov (určite viac ako 10) – vtedy bol vynikajúci, hoci pôsobí nenápadne. Viem o ňom, že držal rekord v poľskej lige, kde zahral 8 čistých osmičiek v rade. Žeby pomýšľal na návrat? Tretí bol ešte aj Skowerski.

Kompletné výsledky nájdete na:

http://www.bilard-sport.pl/poltour_2013/wyniki_online.php

 

Ďalší program:

Po sviatkoch, konkrétne 6.4., budú prvé tohtoročne MSr – konkrétne v hre č. 14/1 v Ružomberku.

Zatiaľ všetkým želám pekné sviatky – priaznivci snookru si ich môžu „okoreniť“ sledovaním ďalšieho z veľkých snookrových turnajov „Beijing Bank Open“, ktorý prebieha tento týždeň.

Posledná úprava Pondelok, 25 Marec 2013 14:40
 

Priestory pre klub poskytuje

Reklamný prúžok