mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes53

Online : 1
Vaša IP : 3.231.228.109
,

Podporuju nás

Náš Biliardový klub je v plnej podpore obce Kanianka.
Reklamný prúžok
>> Ď A K U J E M E <<


Najbližší program

26.10. Slovenský pohár, 7. kolo, hra č.9, Trenčín

9.11. MSr dvojíc Seniorov, hra č.9, Ružomberok
 

Spravodaj víkend 8/2013
Napísal Roman Čertík   
Pondelok, 25 Február 2013 00:00

Náš klub je tento rok registrovaný ako príjemca 2% z dane. Ak by chcel náš klub týmto spôsobom podporiť, budeme radi.

Za každý príspevok vopred veľmi pekne ďakujeme.

 

 

Zdravím všetkých priaznivcov biliardu,

 

tento týždeň je toho pomenej – bolo síce 1. kolo Slovenského pohára, ale informácie mám len veľmi kusé. A vo svete nebolo tento týždeň nič.

 

Slovenský pohár, 1. kolo, Trenčín, 44 hráčov

Výsledky som zatiaľ nikde nenašiel, mám len pár informácií od „vyslaného redaktora“ Lea Šveca – ten sa vybral na pohár s Renom Daubnerom, ktorý bol u nás v Kanianke na krátkom tréningovom pobyte. Leo inak dopadol veľmi slušne – po 3 výhrach a 2 prehrách skončil v prvej polovici štartového poľa, na 17. mieste. Spolucestujúci Daubner to dotiahol až do finále, kde prehral s Poláchom. Na 3. mieste skončili Koniar a Klobučník.

 

 

Ďalší program:

V sobotu  2.3. sú na programe ligové súťaže – naše extraligové družstvo hrá vonku proti 2. BC Lavos Bratislava, druholigová rezerva nastúpi po prvý raz doma proti K8 Trenčín „B“. O týždeň neskôr (9.-10.3.) je v kalendári Ružomberok Open.

Bohatý program je na medzinárodnej scéne – tento týždeň je prvé kolo Eurotouru v talianskom Trevise, milovníkov snookru poteší Haikou Open z Číny, ako obyčajne pokrytý vysielaním Eurosportu – vzhľadom na to, že sa hrá v číne tak priamo ráno a poobede, ale aj večer okolo 20:00 sa nájdu záznamy z aktuálneho dňa.

 

P.S. Už dávno sa mi nestalo, aby sekcia „Ďalší program“ bola dlhšia ako to, čo sa za posledný týždeň udialo - hádam o týždeň bude správny pomer...

Posledná úprava Pondelok, 25 Február 2013 10:18
 

Priestory pre klub poskytuje

Reklamný prúžok